Fotoclubbing.ro forum
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Best Feeling Ever !

+5
WickedIrene
brand
sharku
AlEcstacy
KaLeX
9 participan?i

In jos

Best Feeling Ever ! Empty Best Feeling Ever !

Mesaj Scris de KaLeX Dum Feb 17, 2008 4:15 pm

Unde, Cum , Cand, In ce a constat, si De ce !
KaLeX
KaLeX
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 28
Varsta : 79
Data de inscriere : 24/01/2008

Sus In jos

Best Feeling Ever ! Empty Hector si Morales

Mesaj Scris de AlEcstacy Mier Feb 20, 2008 10:39 pm

Prima chestie misto a fost la un party de acum 2 ani in Kristal, la o petrecere unde a mixat Hector Romero. Pe la 5 A.M. lumea incepuse sa plece, am ramas maxim 20 de persoane, iar el a coborat intre noi, ne-a pupat pe toti si ne-a strans in brate... La o a doua petrecere cu Hector prin 2007 m-am zbuciumat atat de mult, ca la final cand am facut poza cu el a tinut sa imi dea un CD produs de el cu care am facut ulterior cateva poze, atat de mandra eram. Il declar cel mai prietenos DJ. Cu David Morales am avut alte experiente tongue pe langa flirtul pe care l-am considerat inocent, la toate cele 3 petreceri la care m-am apropiat mai mult de el, m-a surprins faptul ca si-a amintit de o tembela ca mine si mai mult, la ultima petrecere Heineken din Kristal din 30 nov 2007, dupa ce am facut traditionala poza cu el, ma tinut de mana, a lasat mixatul pentru cateva momente, si m-a intrebat cum ma simt, si daca imi place muzica ... lol, i-am spus ca sunt foarte mandra de el si ca mi-a fost dor de el... NU multi ii inteleg stilul, dar el stie sa ma miste cum putini o fac.
AlEcstacy
AlEcstacy
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 16
Varsta : 40
Data de inscriere : 25/01/2008

http://alecstacy.hi5.com

Sus In jos

Best Feeling Ever ! Empty Re: Best Feeling Ever !

Mesaj Scris de KaLeX Joi Feb 21, 2008 8:16 pm

hehe gagi ... tu si cu morales al tau ... trebe sa iti dau un mix de 5h de al lui ... Wink recent cand labelul lui a sarbatorit nush cati ani super super setul

Cat depsre best feeling ever pt mine... nu as putea sa pun degetul dar cel mai recent party care am facut sa vibrez inca 2 zile dupa a fost Djuma sound system pe 1 Decembrie ... au fost cu totul speciali cel putin asa mi sa parut mie . nu am putut sa dansez am stat vrajit si m-am uitat cum se scurge muzica cu gura cascatata . A bine si animatoarele dar nu se pune .
KaLeX
KaLeX
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 28
Varsta : 79
Data de inscriere : 24/01/2008

Sus In jos

Best Feeling Ever ! Empty Re: Best Feeling Ever !

Mesaj Scris de sharku Joi Mar 20, 2008 1:53 am

not best ever ... but .. best i like'd in the past mounths ..... UMEK ! :X GO GO UMEK :X
sharku
sharku
Invatacel

masculin
Numarul mesajelor : 22
Varsta : 35
Data de inscriere : 15/02/2008

http://sharkilici.hi5.com

Sus In jos

Best Feeling Ever ! Empty Re: Best Feeling Ever !

Mesaj Scris de brand Mar Apr 15, 2008 1:57 am

Prin Ianuarie 2007 am fost la Booka Shade @ Martin ... best party, best feeling !
brand
brand
Invatacel

masculin
Numarul mesajelor : 6
Varsta : 38
Data de inscriere : 08/02/2008

Sus In jos

Best Feeling Ever ! Empty Re: Best Feeling Ever !

Mesaj Scris de WickedIrene Sam Apr 26, 2008 10:16 pm

Best feeling ever... senzatiile care imi trec prin tot corpul cand are loc un party cu Richie Hawtin... the fingers in my brain... the shivers down my spine.... Shocked
WickedIrene
WickedIrene
Invatacel

feminin
Numarul mesajelor : 18
Varsta : 37
Data de inscriere : 26/04/2008

http://evil-mini-mouse.hi5.com

Sus In jos

Best Feeling Ever ! Empty Re: Best Feeling Ever !

Mesaj Scris de Sabee Dum Mai 11, 2008 9:50 pm

momentul cand a intrat lavelle la krsital pe 25 aprilie

Sabee
Invatacel

feminin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 35
Data de inscriere : 13/02/2008

Sus In jos

Best Feeling Ever ! Empty Re: Best Feeling Ever !

Mesaj Scris de WickedIrene Dum Mai 11, 2008 10:28 pm

Sad ... am lipsit... dar la rev din martin nu l-am pierdut Razz
WickedIrene
WickedIrene
Invatacel

feminin
Numarul mesajelor : 18
Varsta : 37
Data de inscriere : 26/04/2008

http://evil-mini-mouse.hi5.com

Sus In jos

Best Feeling Ever ! Empty Re: Best Feeling Ever !

Mesaj Scris de cretudancelife Mar Mar 03, 2009 7:00 pm

sunt multe nu stiu dar unu ce mia venit in minte este de anu trecut in maxx in regie la o petrecere cu spuma forte tare senzatia sa fii in spuma pana la gat si sa dansezi a fost vreo 4 serii in maxx de petrecere cu spuma si stiu ca am fost la toate ca nu era de ratat lol!
cretudancelife
cretudancelife
Invatacel

masculin
Numarul mesajelor : 46
Varsta : 34
Data de inscriere : 03/03/2009

https://facebook.com/singursuspin

Sus In jos

Best Feeling Ever ! Empty Re: Best Feeling Ever !

Mesaj Scris de Flo/w Mier Apr 01, 2009 5:36 am

Hmm .. cel mai frumos .. este cand esti in club .. si dj-ul iti pune o piesa care pur si simplu te face sa zambesti .. sa fii fericit .. adica o piesa cu adevarat optimista .. nu neaparat o piesa preferata .. si atunci cand totul este down .. fara bassline .. si se aud doar inaltele sau la unele piese strings-urile .. sa te saruti daca nu cu persoana iubita .. cel putin cu o fata .. asta da e feeling-ul suprem .. e orgasm instant ..
Flo/w
Flo/w
Invatacel

masculin
Numarul mesajelor : 25
Varsta : 38
Data de inscriere : 01/04/2009

http://dynamicflow.hi5.com si id mess Perplexsius

Sus In jos

Best Feeling Ever ! Empty Re: Best Feeling Ever !

Mesaj Scris de Tripper Mier Oct 21, 2009 11:42 am

Best feeling ever 14 august 2009 Smile Cassy@ Kristal mamaia (pre-party Sw6) .. deci nu am cuvinte ce muzica a putut sa scoata Cassy din ea.. la un moment dat erau 3 pusti stateau la pupitru cu mainile pe cap.. cred ca nu s-au miscat din pozitia asta cel putin 2 3 ore .. erau vrajiti 100% de muzica pe care Cassy o punea intr-un mare fel...
Petrecerea a tinut pana la 9 dim , multe fete erau pe boxe pe mese , in picioarele goale... uff.. cine a fost la party stie ce zic Very Happy

Tripper
Invatacel

masculin
Numarul mesajelor : 8
Varsta : 36
Data de inscriere : 21/10/2009

Sus In jos

Best Feeling Ever ! Empty Re: Best Feeling Ever !

Mesaj Scris de KaLeX Vin Ian 29, 2010 9:23 pm

Sven Vath/ Carl Cox/ Zabiela @ Cocoon Frankfurt august 2009 un show de toata splendoarea Very Happy
KaLeX
KaLeX
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 28
Varsta : 79
Data de inscriere : 24/01/2008

Sus In jos

Best Feeling Ever ! Empty Re: Best Feeling Ever !

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum